10 Temmuz Dünya Kupası İddaa Tahminleri

Dünya kupasında sona yaklaşıyoruz. Bugün ve yarın yarı final maçları var ve bu maçların galipleri finalde karşılaşacaklar. İddaa tahminlerimize bugünün tek Dünya kupası maçı Fransa – Belçika ile devam edeceğiz. Sizlerde bu paylaşımımızı değerlendirebilir, iddaa kuponlarınıza tereddütsüz ekleyebilirsiniz.

william hill mobile

Kinds of wagers available on William Hill mobile application
William hill mobile wagering apps offers a lot of the same wagers that are readily available in its land-based stores. William hill mobile a number of its parlay and also intro cards on the app. Players might make parlays and intros off the board. william hill mobile William Hillside Mobile Betting Absolutely mobile betting on William Hillside is one of the most effective mobile betting experiences currently offered in the betting market. William Hill fasted to step into the modern-day age of on the internet wagering, providing an interesting,dependable and also easy to use wagering application and mobile betting website.

Fransa – Belçika – Dünya Kupası Yarı Finali

İki takımda gruplar olsun, elemeler olsun güzel futbolla buraya kadar gelmeyi hak ettiler. Kadro genişliğine, kadro kalitesine bakıldığında Fransa takımı biraz daha ağır basıyor ama Belçika takımı kolay lokma değil. Bu maçın gerçekten seyir zevki yüksek bir maç olacağını ve izleyicileri keyiflendirecek bir karşılaşma olacağına eminim. Bu maçta bizim iddaa tahminlerimiz arasında çok gol olmayacağı var. Sizlerde bu şekilde değerlendirebilirsiniz.

Maç Sonucu 2.5 Alt – Oran 1.50

Bir cevap yazın