19 Haziran Dünya Kupası İddaa Tahminleri

Dünya kupasındaki iddaa tahminlerimiz ile paylaşımlarımıza devam ediyoruz. Açıkçası şimdiye kadar oynanan maçlar istediğimiz gibi değilde sürekli sürpriz sonuçlarla bitti. Sizlerde uzman yazar kadromuza güvenerek hazır iddaa kuponlarınızı oluşturabilir. İddaadan kazanmaya başlayabilirsiniz.

Kolombiya – Japonya

İki takım arasındaki kadro derinliğine ve kadro gücüne bakarak olursa Kolombiya takımının daha ağır bastığını söyleyebiliriz. Henüz gruptaki ilk maçını oynayacak bu iki takımda ilk maçlarında puanla başlamak isteyecekler ve derin açıklar vermeden gol bulmaya çalışacaklardır. Bu maçta Kolombiya takımının tecrübeli ve yıldız kadrosuyla önde olduğunu düşünüyorum ve kazanacağı şeklinde yorumumu yapıyorum. Ayrıca gollü geçeceğini düşünüyorum ve bu yüzden üst tercihimi de iddaa kuponuma ekledim.

Maç Sonucu 1 – Oran 1.45
Maç Sonucu 2.5 Üst – Oran 2.15

Polonya – Senegal

İki takım gerçekten güçlü ve tecrübeli kadroya sahip. Bu maçın taraf bahsinde ne olacağını gerçekten kestirmek zor bu yüzden bu maçın gollü olacağını düşünüyorum ve iddaa kuponuma üst olarak ekliyorum. Oran denemeye değer.

Maç Sonucu 2.5 Üst – Oran 2.05

Rusya – Mısır

İlk maçta yer almayan ve puan kaybı yaşayan Salah’ın takımı Mısır bu maçta ne olursa olsun kazanmak isteyecektir. Fakat karşılarındaki takım Rusya ve buna izin vermeyebilir. İki takımda birbirinin üzerinde baskı kurmak isteyecek ve başarabilecekler mi göreceğiz. Bu maçta çok gol olacağını düşünmüyorum.

Maç Sonucu 2.5 Alt – Oran 1.40

 

Bir cevap yazın