26 Mayıs Tek Maç – Real Madrid – Liverpool

Real Madrid – Liverpool

26 mayıs tarihinde iddaa bülteninde bizleri muhteşem bir maç karşılıyor. Büyük gün geldi çattı ve şampiyonlar ligi final karşılaşmasıyla karşınızdayız. Seyir zevki yüksek olacak olan bu maçta kazanıp, kazandırmaya devam etmek istiyoruz. Bunun için hazır iddaa kuponlarımızı takip edebilir, sizlerde kazanabilirsiniz. Bu maçta vereceğimiz tahminleri banko iddaa kuponlarınıza ekleyebilirsiniz.

Real Madrid ve Liverpool en son 2014 yılında şampiyonlar liginde karşı karşıya gelmiş ve iki maçı da Real Madrid kazanarak Liverpool takımını elemiştir. O zamandan bu zamana Liverpool takımı çok değişti ve kadrosunu inanılmaz güçlendirdi.

Bu maçta ben biraz diğer yorumculara göre farklı düşünüyorum. Muhteşem bir sezon geçiren ve buraya gerçekten alnının teriyle gelen Liverpool takımının bu maçta kupa ulaşan taraf olacağı düşüncesindeyim.

Maçta favori Real Madrid takımı olsa da Liverpool takımının bu sene göstermiş olduğu üstün performans gözardı edilmemeli ve mutlaka değerlendirilmelidir. Bu yüzden bu maçta benim bahsim;

Maç Sonucu 2 – Oran 2.70

Kuponunuzu güçlendirmek için diğer iddaa kuponlarımıza ana sayfamızdan erişebilirsiniz.

Bol Şans Dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir