31 Mayıs Hazır İddaa Kuponları

31 mayıs tarihinde oluşturduğumuz hazır iddaa kuponlarına hazırlık karşılaşmalarıyla başlıyorum. Biliyorsunuz bu maçlarda genelde futbolcular kendilerini kanıtlamak için elinden gelenin fazlasını yaparlar. Bu yüzden bu maçlarda fazla gol bekliyorum. Üst iddaa kuponlarımızla kazanmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.

Romanya – Şili

Bu iki ülkede kendilerini kanıtlamış takımlar. Oturmuş kemik kadroları var ve gerçekten oynadıkları oyun keyif veriyor. Bu yüzden bu maçta 3 ve üzeri gol olacaktır. Bu yüzden bu maç benim kuponumda 2.5 üstü işaretlendi.

Maç Sonucu 2.5 Üst – Oran 1.85

Slovakya – Hollanda 

İki takımda dünya kupası maçları öncesi son hazırlık karşılaşmalarını oynamaktadırlar. Teknik direktörler bu hazırlık karşılaşmaları ile kafalarında kadrolarını oluşturacaklar ve o kadrolarla dünya kupasında başarı kovalayacaklar. Bu yüzden bu maçında bol gollü geçeceği görüşündeyim. Üstün oranı oynamaya değer.

Maç Sonucu 2.5 Üst – Oran 1.80

Fas – Ukrayna 

Bu maçta iddaa Fas takımını favori göstermiş olsa da ben bu maçta deplasman ekibinin galibiyeti alacağı düşüncesindeyim. Oranda gerçekten insanı çekiyor. Ukrayna kötü bir takım değil ve Fas karşısında galibiyete ulaşabilir. Sizlerde bu maçı değerlendirip, kuponlarınıza MS 2 olarak ekleyebilirsiniz.

Maç Sonucu 2 – Oran 2.70

Bu 3 maç için kombine iddaa kuponu oluşturduğunuzda oran 9 olacaktır. Çok yüklü olmasada 5-10 misli denenebilir. Bu kupona güvenim %80’dir. Sizlerde sitemizdeki hazır iddaa kuponlarını takip ederek kazanmaya başlayabilirsiniz. Şuana kadar boş günümüz yok her gün kazandırıyoruz ve kazandırmaya devam edeceğiz.

Bütün iddaa severlere bol şans

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir