İddaa Banko Tek Maç Tahmini – NBA Final Serisi

Golden State – Cleveland 

Evet, gece yarısı muhteşem bir NBA maçı bizleri bekliyor. Herkesin gözü bu maçta. Maç Türkiye saati ile 04.00 de oynanacak ama bir çok Türk basketbol sever uykusundan uyanıp muhtemelen bu maçı kaçırmayacaktır.

NBA Final Serisinde iki takımında muhteşem oyunculara ve koça sahip, sizlerinde bildiği gibi son 4 sezondur bu takımlar finalde karşı karşıya gelmektedir. Bu maçlarda hangi takımın kazanacağını kestirmek gerçekten çok zor. Çünkü iki takımda muhteşem kalitede oyunculara sahip olduklarından dolayı ön plana çıkan, gününde olan sporcular takımlarını galibiyete ulaştıracaktır.

31 mayıs iddaa kuponunuza mutlaka eklemeniz gereken bir maçtır. Bizlerde gerekli analizleri yaparak bu maçı banko iddaa kuponlarımız arasına alıyoruz.

Bir tarafta Lebron James, Dwyane Wade diğer tarafta Kevin Durant, Stephen Curry gerçekten muhteşem bir final olacak.

Bu maç için iddaa bültenlerinde 214.5 sayılık bir alt/üst baremi belirlenmiş. Bence seyir zevki yüksek bu karşılaşmada çok fazla sayı olacağı ve 214.5 sayının üstüne çok rahat çıkılacağı düşüncesindeyim. Bu yüzden bu maçta ben bahsimi iddaa kuponumda üst olarak işaretledim. Sizlerde iddaa tahminlerinde zorlanıyorsanız bu maçı bizlere güvenerek üst olarak işaretleyip, rahatlıkla kuponunuza artıyı koyabilirsiniz.

Maç Sonucu 214.5 Üst – Oran 1.70

Tüm iddaa severlere bol şans.

nba-final

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir